Katinka Andersson fotografier

116709

ANDERSSON, Katinka (född 1972); 4 st, ur serien "De fyra årstiderna", C-print, signerade och daterade på baksidan, totalmått ca 50x40 cm samt 2 st fotografier av OIDENTIFIERAD KONSTNÄR medföljer, signerade och numrerade 1/4, 120x80 cm vardera

hanteringsveck

Ändringar/tillägg
2 st fotografier av oidentifierad konstnär medföljer, dessa är ej utförda av Katinka Andersson

Konst, Fotografi

Katinka Andersson fotografier

Budhistorik (4 bud)

150518
150517
2 800
150516
2 600
150515

Slutpris SEK:
306 EUR, 356 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer