Jonier samtida

116697

JONIER (Samtida), signerad och daterad 75, blandteknik på pannå, 66x86 cm; Proveniens: Gallery Max G. Bollag

Konst, Måleri

Jonier samtida

Budhistorik (9 bud)
156543
156542
1 400
156450
1 300
155768
154100
950

Slutpris SEK:
153 EUR, 178 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.