Skåp Boberg, funkis

116685

SKÅP, 1930-tal, björk med intarsia, Boberg, höjd 134, 108x43 cm; 2 nycklar medföljer

slitage

Skåp Boberg, funkis

Budhistorik (10 bud)
156497
156276
2 800
156276
1 900
156318
1 800
156276
1 700

Slutpris SEK:
306 EUR, 356 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.