Oljemålningar, Johan Philip Korn

116678

KORN, Johan Philip (omkring 1800) hans efterföljare: Landskap med hus och vattendrag - 2 st, olja på duk, ca 17x23,5 cm

Uppfodrade, smärre skador

Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

150457
4 800
150456
4 200
150455
2 800

Slutpris SEK:
4 800
490 EUR, 569 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.