Jean Haagen Nilsson oljemålning

116667

OLJEMÅLNING, kopia efter äldre original, Porträtt av Carl Sparre, signerad copy Jean Haagen, olja på duk, 52x42 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (26 bud)
155258
2 600
156029
2 400
155258
156027
155258
1 900

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 308 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.