Snedklaffsekretär

116666

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1800-tal, ådringsmålad, höjd 111, 119x48 cm

sprickor, slitage, nyckel saknas

Ändringar/tillägg
Sekretären innehåller 4 st lönnfack

Snedklaffsekretär

Budhistorik (4 bud)

156500
1 300
153904
153904
151601

Slutpris SEK:
1 300
133 EUR, 154 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.