Chiffonje 1800-tal

116654

CHIFFONJE, 1800-tal, björk, delvis rotfaner, höjd 120, 114x47 cm; nyckel finns

Smärre skador, dragknoppar saknas delvis

Chiffonje 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
153903
153902
151039
150368
149779

Slutpris SEK:
102 EUR, 119 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.