Roland Svensson färglitografi

116646

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Sommarkväll Tornö", Möja, signerad Roland S, färglitografi, 1:sta p.t. sept-nov 1979, 50x42 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (28 bud)
156024
2 800
156022
2 600
156021
2 400
155742
156020

Slutpris SEK:
2 800
286 EUR, 332 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.