Golvlampa Stilnovo

116634

GOLVLAMPA, Stilnovo, golvlampa, Milano, Italien 1950-tal, bemålat stål och mässing, etikettmärkt, fotplatta i vit marmor, 3 glaskupor, höjd 190 cm

Klippt el,smärre slitage

Belysning, Golvlampor

Golvlampa Stilnovo

Budhistorik (5 bud)
150429
150428
150427
150341
500
149988
450

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer