Cecilia Edefalk serigrafi

116623

EDEFALK, Cecilia (f. 1954): Kvinna i profil, signerad, daterad och numrerad på baksidan Cecilia Edefalk -89, 1/6, färgserigrafi, 148 x 99 cm.

Cecilia Edefalk serigrafi

Budhistorik (19 bud)
155875
5 000
155874
4 400
155840
155331
3 800
155256
3 600

Slutpris SEK:
5 000
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer