Uno Vallman oljemålning

116610

VALLMAN, Uno (1913-2004): Lapporten, signerad och daterad Uno Vallman -42, olja på duk, 70x110 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (16 bud)
155700
1 400
155557
1 300
155378
155039
153295

Slutpris SEK:
1 400
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer