Hans Wigert oljemålning

116563

WIGERT, Hans (född 1932):"Självporträtt", signerad a tergo Hans Wigert, utförd Stockholm 1963, olja på duk, 29x31 cm

Konst, Måleri

Hans Wigert oljemålning

Budhistorik (6 bud)
155600
4 200
155327
3 400
150804
3 200
150803
150703

Slutpris SEK:
4 200
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer