Bordspendyl empire

116443

BORDSPENDYL, empire, Frankrike, brännförgylld brons, signerad Rossel a Rouen (verksamma från 1700-talets slut), halvslag, höjd 52 cm

Klockor/Ur

Bordspendyl empire
Budhistorik (5 bud)
153810
8 000
153715
6 200
153641
5 000
153489
153299

Slutpris SEK:
8 000
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer