Order of the Three Stars Latvia

116022

TRE STJÄRNORS ORDEN, Lettland, Halskors, förgyllt silver, 53x45 mm stämplad FM (Muller, Riga), med band

Vapen/Medaljer

Budhistorik (10 bud)
178024
3 400
178016
3 200
178016
178008
2 800
177539
2 600

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer