Order of the Seraphim Sweden

116019

SERAFIMERORDEN, Sverige, silverbroderat tecken, 17/1800-tal, 15,5 cm

Smärre slitage

Vapen/Medaljer

Order of the Seraphim Sweden
Budhistorik (29 bud)
178126
22 000
167535
21 000
167431
20 000
167534
20 000
167431
19 500

Slutpris SEK:
22 000
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer