Order of the Three Stars Latvia

115998

TRE STJÄRNORS ORDEN, Lettland, 1:a klass, Ordenstecken med band, i förgyllt silver, märkt FM (Muller Riga), 51 mm, Kraschan i silver, märkt med silverstämplar, samt WF Müller Riga, Latvija, 82 mm, i etui

Vapen/Medaljer

Budhistorik (12 bud)
177921
24 000
176905
23 000
177090
22 000
176905
18 000
177068
17 500

Slutpris SEK:
24 000
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer