Order of the North Star

115980

NORDSTJÄRNEORDEN, Sverige, Ordenskedja, förgylld och emaljerad

Emaljskador

Vapen/Medaljer

Order of the North Star
Budhistorik (16 bud)
176432
28 000
177803
27 000
176432
26 000
177799
25 000
176432
24 000

Slutpris SEK:
28 000
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer