Order of the Sword Sweden

115965

SVÄRDSORDEN, Sverige, Riddarkors, förgylld brons och emalj, 55x37 mm

Emaljskador

Vapen/Medaljer

Order of the Sword Sweden

Budhistorik (27 bud)
177691
10 500
175331
10 000
175331
9 600
177688
9 400
175331
9 200

Slutpris SEK:
10 500
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer