Order of the Seraphim Sweden

115939

SERAFIMERORDEN, Sverige, Kraschan, silver, förgyllt silver och emalj, stämplar, 84 mm

Vapen/Medaljer

Order of the Seraphim Sweden

Budhistorik (15 bud)
178012
52 000
167430
50 000
177298
50 000
167430
30 000
170812
29 000

Slutpris SEK:
52 000
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer