Order of the White Rose

115581

FINLANDS VITA ROS, Kommendörskors, emalj och förgyllt silver, stämplad AT, 55x50 mm

Emaljskada

Vapen/Medaljer

Order of the White Rose
Budhistorik (13 bud)
177214
1 800
177157
1 700
176938
1 600
176629
176629

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer