Myntskåp

114569

MYNTSKÅP, omkring 1900, med inredning, ek med nygotisk dekor, höjd 151, 68x46 cm
PROVENIENS: Kungliga Myntkabinettet

Skador

Myntskåp

Budhistorik (10 bud)
137565
3 200
137564
137559
2 800
128885
2 600
137558
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.