Myntskåp

114568

MYNTSKÅP, med inredning, 1900-tal, mahogny, höjd 150, 48x38 cm
PROVENIENS: Myntkabinettet

Smärre slitage och skador

Myntskåp

Budhistorik (2 bud)

136024
600
127026

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.