Rune Persson oljemålning

113684

PERSSON, Rune (1914-1990): Vintermotiv, signerad Rune Persson, olja på duk, 78x125 cm

Dukskada

Konst, Måleri

Rune Persson oljemålning

Budhistorik (2 bud)

124542
123795

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.