Omega herrfickur guld

109231

OMEGA, herrfickur, omkring 1920, märkt i verk/urtavla/boett, förgyllt 18,5''' verk, nr 5536648, ankargång, slät boett av guld 18 k, diameter 48 mm, innerboett och bygel av metall, kedja, doublé

Smärre bucklor, invändig namngravyr

Klockor/Ur

Omega herrfickur guld
Budhistorik (12 bud)
124354
3 800
122694
3 600
123473
3 600
122694
3 200
122821

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.