Movado Zenith Museum herrarmbandsur

108908

MOVADO/ZENITH, Museum, referens 20.0520.355, manuellt herrarmbandsur, 1970-tal, märkt i verk/urtavla/boett, vitt Zenithverk kaliber 1740, 17 jewels, boett av stål med förgylld urglasring, skinnband, diameter 30,5 mm

Klockor/Ur

Budhistorik (2 bud)

124483
117751

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.