Myntskåp 1800-tal

110500

MYNTSKÅP,1800-tal, tvådelat, valnötsfanerat, inrett med myntfack, höjd 178, 94x46 cm
Proveniens: Kungliga Myntkabinettet

Skador, lådor saknas, nycklar saknas, skev lucka

Myntskåp 1800-tal

Budhistorik (51 bud)
99441
15 000
99464
15 000
99441
14 500
99463
14 000
99441
12 500

Slutpris SEK:
15 000
1 448 EUR, 1 644 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.