Myntskåp

110478

MYNTSKÅP, tvådelat, imitationsmålat, inrett med myntfack, senare lås
Proveniens: Kungliga Myntkabinettet

Nycklar saknas, skador och lagningar

Myntskåp

Budhistorik (41 bud)
99439
15 500
99437
15 000
99435
14 500
99435
13 500
99433
13 000

Slutpris SEK:
15 500
1 496 EUR, 1 699 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.