Karel Appel litografi

109332

APPEL, Karel (1921-2006): "Au Pays Noir ", signerad Appel 62, 18/125, litografi, 54x72 cm

Pappersbristning, fläckar

Karel Appel litografi

Budhistorik (14 bud)
86413
3 200
81662
81662
2 800
86411
2 600
81662
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.