Jean-Paul Riopelle färglitografi

109323

RIOPELLE, Jean-Paul (1923-2002): Komposition, färglitografi, signerad Riopelle, 6/75, 46x32 cm

Budhistorik (7 bud)
85634
600
85792
550
85634
500
77250
450
77250

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.