Lars Jonsson färglitografier

109321

JONSSON, Lars (född 1952): (4), mapp med "Vinterfåglar", signerade Lars Jonsson, 60/200, färglitografier, bladmått 42x59 cm

Lars Jonsson färglitografier

Budhistorik (7 bud)
86634
4 800
86084
4 600
86084
4 200
78603
78602

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.