Reinhold Ljunggren litografier

109319

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006) 5 st: "Bilder ur min värld", 5 av 12 litografier, signerade R. Ljunggren, olika numrering, litografi, varierande format

Budhistorik (14 bud)
87723
87722
84938
1 900
87716
1 900
84938
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.