Reinhold Ljunggren färglitografi

109293

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Motiv från Arboga, signerad, 197/310, färglitografi, 30x36 cm

Gulnader efter passepartout

Budhistorik (15 bud)
85297
900
84970
850
85296
850
84970
85295
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.