Valenkamph oljemålning

109287

VALENKAMPH, Theodor Victor Carl (USA, 1868-1924): Lotsbåt på öppet hav, signerad och daterad T. Valenkamph -89, olja på duk, 33x50 cm

Konst, Måleri, Nautica/Technica

Valenkamph oljemålning

Budhistorik (2 bud)

102174
2 400
102173

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.