Peter Dahl färglitografi

109285

DAHL, Peter (född 1934): Ur Fredmans epistel nr 50, signerad Peter Dahl, 18/50, färglitografi, 29,5x42,5 cm, texten ur episteln medföljer

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (9 bud)
85388
850
85449
85388
750
85376
700
83593
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.