Roland Svensson färglitografi

109282

SVENSSON, Roland (1910-2003): Möjamotiv, signerad Roland S, färglitografi, 201/250, 26x30 cm

Något gulnad

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (16 bud)
85804
86515
85804
950
86512
900
85804
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.