Lennart Jirlow färglitografi

109280

JIRLOW, Lennart (född 1936): I ateljén, signerad L. Jirlow, färglitografi, 68/285, 39x27 cm

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (19 bud)
82949
3 600
82819
3 400
82175
3 200
81729
82174

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.