Marc Chagall färglitografi

109271

CHAGALL, Marc (1887-1985): Figurkomposition, färglitografi, osignerad, 37,5x55 cm

Marc Chagall färglitografi
Budhistorik (9 bud)
77597
1 700
86500
1 600
77597
86498
1 400
77597
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.