Reinhold Ljunggren färglitografi

109269

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2001): Blidösund, signerad R. Ljunggren, 110/360, färglitografi, 35x52 cm

Budhistorik (5 bud)
86242
85061
900
80907
750
77770
600
77589

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.