Lena Linderholm färglitografi

109262

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): I trädgården, numrerad 66/190, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 49x35 cm

Lena Linderholm färglitografi

Budhistorik (23 bud)
86324
1 600
86095
86086
1 400
85023
1 300
84140

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.