Yrjö Edelmann färglitografi

109260

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition, signerad, 138/175, färglitografi, 61x44 cm

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (11 bud)
78224
950
85977
900
78224
850
85162
78224
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.