Erik Jerken olja Bergianska trädgården

109258

JERKEN, Erik (1898-1947): Motiv från Bergianska trädgården, signerad Jerken, olja på duk, 55x48 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (8 bud)
87685
87653
950
87636
900
85770
850
83244

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.