Erik Jerken olja stilleben

109256

JERKEN, Erik (1898-1947): Blomstilleben, signerad Jerken, olja på duk, 55x48 cm

Konst, Måleri

Erik Jerken olja stilleben

Budhistorik (18 bud)
87006
1 900
86831
1 800
86483
1 700
85704
1 600
85631

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.