Erik Jerken stilleben

109254

JERKEN, Erik (1898-1947): Stilleben, signerad Jerken, olja på duk, 55x46 cm

Konst, Måleri

Erik Jerken stilleben

Budhistorik (23 bud)
86056
1 600
85911
86055
85911
1 400
85703
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.