Erik Jerken olja motiv från Djurgården

109251

JERKEN, Erik (1898-1947): "Ladan", motiv från Kungliga Djurgården, signerad Jerken, olja på duk, 66x55 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (15 bud)
85702
950
85598
900
85549
850
85596
850
85549

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.