Erik Jerken solrosor

109249

JERKEN, Erik (1898-1947): Solrosor, signerad Jerken, olja på duk 92x73 cm

Konst, Måleri

Erik Jerken solrosor

Budhistorik (47 bud)
85261
11 000
85259
10 500
85259
10 000
85258
9 800
85258
9 200

Slutpris SEK:
11 000
1 049 EUR, 1 180 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.