Skål Nils Emil Lundström

109239

SKÅL med lock, Nils Emil Lundström, Rörstrand, 1900 talets början, dekor av blommor, signerad Rörstrand NEL, höjd 19 cm

Nagg

Keramik/Porslin

Skål Nils Emil Lundström

Budhistorik (3 bud)

87480
500
86982
79833

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.