Philip von Schantz grafik

109237

PHILIP VON SCHANTZ, Bjurström, P., Philip von Schantz grafik 1952-1987, Trelleborg, 1 signerad och numrerad originalfärglitografi av konstnären, bildyta ca 21,5 x16 cm, rikt illustrerad, grått skinnband, skinnskodd pappbandkassett, bibliofilupplaga 196/200, signerad av konstnären

Böcker/Kartor

Philip von Schantz grafik

Budhistorik (13 bud)
88400
1 800
88399
1 700
88398
1 600
88397
88396
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.