Bord England 1800-tal

109229

BORD med låda, 1800-tal, England

Slitage

Bord England 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

87616
79973
79835

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.