Spegel 1800-tal

109225

SPEGEL, 1800-tal, dekor i pastellage, förgylld, fasettslipat glas, 78x87 cm

Smärre lagningar

Speglar

Spegel 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
87628
87625
1 800
87614
84531
84425
600

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.