Karl Behal olja

109222

BEHAL, Karl (1877-1968): Stilleben, signerad Karl Behal, olja på duk, 73x54 cm

Konst, Måleri

Karl Behal olja

Budhistorik (19 bud)
87624
2 400
87621
87583
87581
1 900
87580
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.